Sprzedawca - Designer Outlet Centre SOSNOWIEC

LK Designer Shops S.A.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli chciałabyś mieć możliwość pracy u wiodącej polskiej Projektantki obecnej na rynku od ponad 20 lat.
To znaczy że szukamy właśnie Ciebie.

Lidia Kalita projektuje ubrania od ponad 20 lat tworząc ponad 350 modeli w sezonie. Ubiera kobiety podobne do siebie – aktywne, ciekawe mody i świata. Każda kolekcja opowiada inna historię.

Aktualnie szukamy asystentki sprzedaży do butiku w Designer Outlet Centre w Sosnowcu

Oferujemy:
Elastyczny grafik pracy – mile widziani studenci zaoczni.
Umowę o pracę lub zlecenie – tu masz wybór.
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników ale z sensowną podstawą + premie.
Przyjazną atmosferę pracy – oczywiście tu dużo będzie zależało również od Ciebie

Wymagania

Jeżeli moda to Twoja pasja.
Jeżeli techniki sprzedaży nie są Ci obce.
Jeżeli lubisz i umiesz nawiązywać długotrwałe relacje z klientami i jesteś osobą wyjątkowo komunikatywną.
Jeżeli rozmowa z klientem w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu.
Jeżeli umiesz razem z Zespołem pracować na wspólny sukces.
Wymagania już znasz – reszty Cię nauczymy!

Prezentacja firmy

LK Designer Shops SA to niezależna spółka projektancka założona p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta