Sprzedawca Części Zamiennych Mecalac - Łaziska Górne

Mecalac Polska Sp. z o.o.

43-170 Łaziska Górne, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

• Realizacja i intensyfikacja sprzedaży części zamiennych do maszyn Mecalac zgodnie z polityką firmy we współpracy z osobą nadzorującą dział części zamiennych (przyjmowanie zapytań, przygotowanie ofert, przyjmowanie zamówień, przygotowanie przesyłek, wystawianie faktur)

• Nadzór nad gospodarką magazynową (przyjmowanie dostaw, wystawianie dokumentów magazynowych, kontrola stanu, zamawianie części u dostawców)

• Utrzymanie relacji handlowych z obecnymi klientami (kontakt telefoniczny i osobisty)

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

• Współpraca w zakresie części zamiennych z działem Serwisu

Wymagania

CZEGO POTRZEBUJEMY:

• Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku w branży technicznej

• Rozumienie zagadnień technicznych i umiejętność korzystania katalogów części zamiennych

• Prawo jazdy kat. B

• Wykształcenie min. średnie techniczne

• Energia, samodzielność i kreatywność w działaniu

• Sumienność, rzetelność, uczciwość

• Dobra organizacja pracy i kultura osobista

• Dobry stan zdrowia

• Niekaralność

• Znajomość branży maszyn budowlanych oraz języka angielskiego będą dodatkowym atutem

CO DAJEMY W ZAMIAN:

• Pełna umowa o pracę

• Nowoczesne wyposażenie i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

• Bardzo dobre warunki socjalne

• Dynamiczne rozwijające się środowisko pracy

• Liczne wyzwania wynikające ze strategii firmy

Prezentacja firmy

Spółka MECALAC Polska należy do międzynarodowej GRUPY MECALAC, będącej u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Umowa na okres próbny 3 miesiące. Koleja na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie