Sprzedawca Części do maszyn rolnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opatów, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opatów

Oczekujemy:

• znajomości budowy maszyn z branży rolniczej lub motoryzacyjnej (warunek konieczny),
• umiejętności typowania części do maszyn i urządzeń rolniczych,
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych z branży rolniczej lub motoryzacyjnej,
• zaangażowania w wykonywaną pracę i konsekwencji w działaniu
• zdolności sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

• aktywna sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych największych światowych producentów, sprzedaż materiałów eksploatacyjnych,
• rozpoznawanie potrzeb klientów, typowanie części, przygotowywanie ofert handlowych i finalizacja transakcji,
• zamawianie części do napraw, koordynacja zleceń serwisowych,
• zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy.

Co oferujemy:

• umowę o pracę w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży,
• udział w profesjonalnych szkoleniach produktowych dających możliwość rozwoju,
• pracę ze zgraną ekipą, przyjazną atmosferę,
• ścieżkę awansu,
• premie już od pierwszej sprzedaży!

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SC/2019/KLC/12
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.