Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2018.

Sprzedawca-C.H Pestka (tygodniowe wypłaty)

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków należy:
-realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy
- obsługa terminala kart płatniczych

Wymagania

Wymagamy jedynie:
- dyspozycyjności, chęci do pracy!
- ks. sanepid (zwrot 80zł za wyrobienie)

Z naszej strony zapewniamy:
- szybki zarobek w weekend i w tygodniu
- cotygodniowe wynagrodzenie w każdy piątek (TYLKO U NAS)
- atrakcyjną stawkę godzinową 14,70zł/h + premie frekwencyjną
- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
- dodatkowe bonusy w grudniu
- możliwość dopasowania godzin do zajęć na uczelni czy innej pracy
- miłą atmosferę (dbamy o każdego pracownika indywidualnie)
- zatrudnienie w ciągu 10 minut
-w okresie 17-24.12.2018r dodatkowo 2 zł netto do każdej przepracowanej godziny!

Zapraszamy bezpośrednio do biura Fallwork ul. Towarowa 35 - ilość miejsc ograniczona, osoby przychodzące bezpośrednio mają pierwszeństwo wyboru godzin pracy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.

Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie