Sprzątanie/pomoc przy obsłudze pacjentów

Grupa Kapitałowa Naprzód

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

UWAGA – PRACA !!!

Grupa Kapitałowa Naprzód - lider na rynku kompleksowej obsługi nieruchomości poszukuje pracowników

do pracy przy utrzymaniu czystości i pomocy przy obsłudze pacjenta w szpitalach na terenie Małopolski, Śląska i w Lublinie

Gwarantujemy:

- LEGALNĄ pracę

- elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości pracownika

- szkolenia na stanowisku pracy

- pracę w przyjaznym środowisku

UWAGA!!! Praca również dla obywateli spoza Unii Europejskiej!

Zapewniamy:

- pomoc w załatwianiu formalności

- wsparcie opiekuna przez cały okres zatrudnienia

- zapraszamy osoby znające podstawy j. polskiego

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą wyślij swoją aplikację wpisując w temat wiadomości PRACA POŁUDNIE

zadzwoń lub przyjdź:

G.K. NAPRZÓD

ul. Żabiniec 46

31-215 Kraków

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa „Naprzód” jest grupą spółek, która zajmuje się kompleks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne