Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

Sprzątanie biura w godzinach popołudniowych

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:
• Sprzątanie biura
• Dbanie o dostępność towaru (płynów, ścierek itp.)

Czego oczekujemy od Ciebie:
• Dokładności i sumienności
• Punktualność
• Gotowość do pracy w godzinach 19-3
• Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Stałe wynagrodzenie
• Pracę od poniedziałku do piątku w okolicy Rondo ONZ
• Możliwość długotrwałej współpracy

Numer referencyjny: SSS/WA2/03/2018

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji