Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/08/2018.

Sprzątaczka

Jełowa, opolskie

Probet Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika będzie należało:
- Sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i sanitariów

Wymagania

Wymagania

• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz
• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- prace w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracy
- stabilne wynagrodzenie ( 1800 netto )
- doświadczenie mile widziane

Kontakt z działem rekrutacji : 571-305-640

Witam jesteśmy ogólnopolską jedną z największych Firm zatrudniających osoby... niepełnosprawne, w naszych szeregach jest już ponad 1500 osób z wszelkiego rodzaju niepełnosprawnością pracujących na stanowiskach od Pracownika Gospodarczego po Dyrektorów Pionów oraz Managerów wyższego szczebla.
Program ,,Rehabilitacja poprzez pracę ‘’ polega na wsparciu osób niepełnosprawnych na rynku pracy , analiza potrzeb, doradztwo personalne ,szkolenia , zatrudnienie , monitorowanie kariery i stopnia zadowolenia z pracy. Mamy profesjonalny dział HR który na chwilę obecną w pełni zaspokaja potrzeby osób chętnych do podjęcia zatrudnienia. Pomoc każdej nowej osobie niepełnosprawnej w aktywizacji zawodowej przynosi nam wiele satysfakcji i motywuje do dalszych działań na Ich rzecz, działamy na terenie ogólnopolskim.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.100,00 zł - 2.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna