Opis stanowiska pracy

1. Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania, tj.:
- zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg,
- wycieranie kurzu
- opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników,
- inne potrzebne prace związane z utrzymaniem porządku

Wymagania

Uczciwość,samodzielność,kultura osobista,komunikatywność
wykształcenie minimum zawodowe techniczne lub ogólnokształcące
zamieszkanie blisko firmy najlepiej w Bielsko Biała Komorowice lub Czechowice Dziedzice Południowe

Prezentacja firmy

Zajmujemy się handlem hurtowo detalicznym artykułów importowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat