Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1274

Obowiązki:

utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, ciągów komunikacyjnych i węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania;
używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości w sposób racjonalny i zgodny z ich przeznaczeniem;
kompleksowe mycie okien po okresie zimowym środkami przeznaczonymi do tego celu;
usuwanie wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Zawód:

  • Sprzątaczka biurowa

Miejsce pracy: Generała Józefa Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: podanie lub list motywacyjny opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydatki/kandydata; CV lub życiorys; oświadczenie kandydatki/kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydatki/kandydata załącznik nr 10 procedury naboru kandydatów do pracy w POSG; kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie; kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie lub kwalifikacje o ile kandydatka/kandydat je posiada. Termin składania dokumentów: 02.07.2020 r. - 17.07.2020 r. Miejsce składania dokumentów: Podlaski Oddział Straży Granicznej ul. Bema 100 15-370 Białystok Oferty prosimy opatrzyć dopiskiem: oferta pracy sprzątaczka, Wydział Techniki i Zaopatrzenia. Inne informacje: Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie urzędu lub listownie. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane decyduje data przyjęcia oferty w urzędzie lub data stempla pocztowego. Rozpatrzeniu nie będą podlegać oferty, które nie spełniają wymagań określonych w ogłoszeniu, a także oferty niezawierające kompletu wymaganych oraz uwiarygodnionych (opatrzonych datą i własnoręcznym podpisem kandydatki/kandydata) dokumentów. Przyjmujemy tylko kompletne kserokopie dokumentów. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru. Kandydaci, których oferty spełnią wymagania określone w ogłoszeniu, będą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej informowani o terminie oraz przyjętych sposobach przeprowadzenia selekcji (np. sprawdzian wiedzy, zadanie praktyczne, rozmowa kwalifikacyjna). Proponowane wynagrodzenie: 2 364,00zł (brutto) oraz 10% premii, dodatek z tytułu wysługi lat. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (85) 714 53 28. Procedurę naboru kandydatów do pracy w POSG zamieszczono na stronie Oddziału www.podlaski.strazgraniczna.pl Podlaski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Białymstoku jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozpatrywane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy