Sprzataczka z orzeczeniem- Mysłowice, Kosztowy

Probet Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice

Probet Sp. z o. o. zatrudni chętnych do pracy na stanowisko: sprzątaczka
Praca w Mysłowicach, ul. Białobrzeska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• sprzątanie pomieszczeń biurowych
• sprzątanie sanitariatów i pomieszczeń socjalnych

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę, cały etat, praca stała
• Wynagrodzenie od 1600 do 1700 zł netto
• Praca od pon. do pt. w godzinach od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00

KONTAKT :
• Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku - tel. 789 495 533
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Do CV proszę wkleić poniższą klauzulę

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż
24 miesiące." Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

WYMAGANIA:
• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Chęć do pracy
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.
• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych ,dodatkowy atut.