Sprzątaczka - Psary, Strefa Ekonomiczna

Probet Sp. z o.o.

Psary, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Psary

Probet Sp.z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
sprzątaczka,
Praca - Psary

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, sanitarnych i biurowych
• Sprzątanie pomieszczeń hali
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę na 3/4 etatu, wynagrodzenie 12 zł netto za godzinę
• Praca 3 dni w tygodniu
• Godziny pracy do ustalenia z Pracodawcą- proponowane 7-13
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej .

• Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku - tel. 789 495 533
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

WYMAGANIA:
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.
• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych ,dodatkowy atut.
KONTAKT