Sprzątaczka na zakładzie - Ubojnia bydła / Pracownik Sprzątający

UBOJNIA PELON Sp. z o. o. Sp. K.

Pilica k . Zawiercie, Wolbrom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby do sprzątania, utrzymywania czystości na terenie zakładu( Ubojnia bydła). Osoba będzie odpowiedzialna za czystość zarówno w części "brudnej" zakładu (np. mycie ścian, posadzek, pojemników) jak i w części "czystej" - pomieszczenia biurowe.
Elastyczne godziny pracy

Wymagania

Solidność
Dokładność

Prezentacja firmy

Nasza firma proponuję następującą ofertę sprzedaży: <br/>•ćwierci wołow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 250PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji