Opis stanowiska pracy

Firma Merkury Market, istniejąca na rynku od ponad 25 lat, lider w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych poszukuje osób chętnych do pracy w Cieszynie na stanowisku:

Osoba Sprzątająca

Zadaniem osoby zatrudnionej będzie:
sprzątanie obiektu handlowego i pomieszczeń przynależnych.

Wymagania

Oczekiwania:
Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych (14:00 - 22:00)
Umiejętność pracy w zespole

Zapraszamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie w formie podstawy + premii.

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie