Spotkanie w Gdańsku / Rekrutacja na Monterów, Elektryków i Spawaczy do Petrochemii do pracy w NL

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma HOBIJ Techniek organizuje spotkanie rekrutacyjne oraz testy w Gdańsku w dniach 16-17 marca 2020r.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby poszukujące pracy za granicą w branży petrochemicznej na poniższych stanowiskach:

  • Monter połączeń kołnierzowych
  • Monter rurociągów
  • Spawacz 141 i 141/111
  • Elektryk

Spotkanie z polską oraz holenderską kadrą odbędzie się w Gdańsku (7:00 do 15:00.).

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z oddziałem HOBIJ w Gdańsku.

Zainteresowane osoby prosimy o zabranie ze sobą CV oraz ważnych uprawnień.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na email lub telefonicznie.

Zapraszamy!

Wymagania

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy