Opis stanowiska pracy

Filharmonia Częstochowska ogłasza nabór do Chóru Filharmonii
Częstochowskiej Collegium Cantorum na stanowisko artysty-śpiewaka.

Praca w Chórze Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum gwarantuje rozwój, ciekawe doświadczenia, częste możliwości występów solowych oraz udział w innowacyjnych projektach artystycznych. Chór Filharmonii Częstochowskiej to zawodowy zespół, który powstał w 2012 r. jako połączenie wielkiej pasji do muzyki, zaangażowania oraz wrażliwości muzycznej. Chór Collegium Cantorum to energia i profesjonalizm oraz intensywna, systematyczna praca artystyczna, która umożliwia ciągłe doskonalenie umiejętności, a zarazem przygotowanie obszernego i niezwykle zróżnicowanego repertuaru.

Wymagania

Głos: Tenor.

Podczas przesłuchań wymagane jest wykonanie utworu J.S. Bacha - Lobet den
herrn alle heiden oraz pieśni o dowolnym charakterze.

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV.

Prezentacja firmy

Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum jest 24-osobo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Koncerty ponadnormowe, koncerty dodatkowe, premie, występy solowe
Branża / kategoria:
Praca Inne