Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2018.

Spedytor

Wrocław, dolnośląskie

Maxie Hill

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów dla naszego klienta – AN-KA s.c. – wrocławskiej firmy spedycyjnej świadczącej kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji drogowej na terenie kraju oraz całej Unii Europejskiej. Do zespołu poszukujemy doświadczonej osoby, która z pasją i zaangażowaniem podejmie się roli Spedytora krajowego i międzynarodowego.

Jeśli:
• jesteś osobą pełną energii do działania, lubisz swobodę w pracy
• chętnie szukasz rozwiązań i dzielisz się swoimi pomysłami
• jesteś osobą decyzyjną, sprawnie reagujesz na nieprzewidziane sytuacje
• lubisz ludzi, cieszy Cię kontakt z nimi
• jesteś osobą otwartą, uprzejmą, rozumiejącą i empatyczną
• potrafisz docenić zaufanie, jakim obdarza Cię pracodawca
• jesteś osobą samodzielną, potrafisz zarządzać swoim czasem pracy
• jesteś osobą pewną siebie, lubisz dążyć do celu, cieszą Cię wyzwania.
• osiąganie sukcesów wspólnie z firmą daje Ci satysfakcję i radość
to może być wymarzona praca dla Ciebie!

Opis zadań:
• organizacja transportu Klienta w relacjach krajowych oraz międzynarodowych
• utrzymanie pozytywnych relacji z aktualnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów
• prowadzenie ewidencji zleceń transportowych, raportowanie
• prowadzenie dokumentacji transportowej
• dbanie o wysoką jakość obsługi
• obsługa windykacyjna własnych Klientów

Oferujemy:
• pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
• możliwość pracy w trybie home office
• przyjazną, swobodną atmosferę pracy
• samodzielność w zarządzaniu swoim czasem pracy

Wymagania

Wymagania:
• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• minimum średnie wykształcenie
• znajomość branży TSL oraz zagadnień związanych z przepisami Prawa Przewozowego oraz Konwencji CMR
• samodzielność
• dokładność oraz sumienność
• bardzo dobra organizacja pracy

Misją Maxie Hill Sp. z o.o. jest budowanie skutecznych i zyskownych przedsiębiorstw,... tworzonych w oparciu o długofalowe wizje i skuteczne strategie. Naszą siłą jest umiejętność uzdalniania innych, wydobywanie ich potencjału i tworzenie skutecznych strategii biznesowych w oparciu o wizję. Specjalizujemy się w coachingu i szkoleniach z zakresu zarządzania zmianą oraz zarządzania sprzedażą, jak również szkoleniach sprzedażowych. Nasze usługi cechuje wysoka skuteczność, w szczególności w zakresie poprawy wyników sprzedaży uczestników naszych szkoleń.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Logistyka