Opis stanowiska pracy

Fracht System Sp. z o.o. - spedycja krajowa i międzynarodowa, poszukuje:

Spedytora

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowo powstałej firmie.
  • umowę o pracę.
  • bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia w systemie podstawa plus prowizja,
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków. (komputer, telefon)
  • elastyczne warunki pracy – możliwa praca w domu
  • udział w tworzeniu i rozwoju nowo powstałej spółki.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość rynku transportu krajowego i międzynarodowego
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • własna baza klientów i przewoźników – mile widziana

Główne zadania:

  • organizowanie i planowanie transportu krajowego i międzynarodowego
  • nadzór nad procesem planowania usług transportowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i przewoźnikami
  • pozyskiwanie nowych przewoźników oraz klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku spedycyjno-transportowym

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu:

Aplikacje wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Transport i spedycja międzynarodowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców