Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-organizowanie i prowadzenie transportów drogowych międzynarodowych i
krajowych, pełnogabarytowaych i częściowych
-poszukiwanie nowych Klientów i Podwykonawców
-przygotowywanie i obróbka dokumentacji dotyczącej realizowanych transportów
OFERUJEMY:
-korzystne warunki zatrudnienia
-ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

Wymagania

-dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
-doświadczenie w branży TSL
-komunikatywność i zdolności negocjacyjne
-odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
-umiejętność działania w stresie i pod presją czasu

Prezentacja firmy

Na rynku usług spedycyjnych nasza firma pojawiła się w maju 2008 roku. W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców