Opis stanowiska pracy

Autotransport Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor

Miejsce pracy: Biała Podlaska, woj. Lubelskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Realizacja zleceń spedycyjnych
• Organizacja załadunków/rozładunków pojazdów
• Budowanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami i podwykonawcami, pozyskiwanie nowych kontrahentów

WYMAGANIA:
• Doświadczenie min. 2 lata w spedycji krajowej lub międzynarodowej
• Wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki – spedycja, logistyka, transport),
• Znajomość języków rosyjskiego lub angielskiego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie w aplikacji oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002r. Nr 101, poz.926 z póź. zm.).

Prezentacja firmy

Autotransport Sp. z o.o. jest firmą transportową oferującą swoje usługi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców