Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu, podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem a my w zamian zapewnimy Ci szereg korzyści, m.in.:

• konkurencyjne wynagrodzenie

• bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

• bogaty pakiet socjalny: karty przedpłacone na święta i Dzień Dziecka, dofinansowanie wypoczynków dzieci, zapomogi w trudnej sytuacji materialnej

• grupowe ubezpieczenie na życie

• przejrzysty system nagród

• umowę o pracę

• rozwój zawodowy w strukturach firmy

Sprawdź czym będziesz się zajmował:

• pozyskiwanie przewoźników i klientów do stałej współpracy

• bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych stałych klientów

• rozwiązywanie problemów operacyjnych

• pozyskiwanie zleceń spedycyjnych z giełdy transportowej

• koordynowanie pracy przewoźników

• optymalne wykorzystanie dostępnego taboru

Wymagania

Kompetencje, których szukamy:

• doświadczenie na stanowisku spedytora

• umiejętność obsługi giełd transportowych

• praktyczna znajomość przepisów prawa transportowego

• umiejętność współpracy w zespole

• kreatywność, dyspozycyjność

• dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców