Spedytor w transporcie międzynarodowym ze znajomością języka angielskiego

Daw Trans Sp. z o. o. Sp.k.

Rogówko 87-162 Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Współpraca z kierowcami,
- Budowanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
- Tworzenie dokumentacji niezbędnej na danym stanowisku.

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office,
- Rzetelność, skrupulatność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy,
- Mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Prezentacja firmy

Daw-Trans to przykład naturalnego rozwoju w biznesie, którego początki s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców