Spedytor w Łodzi. Od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Firma z branży logistycznej, zlokalizowana w Łodzi, aktualnie poszukuje doświadczonego Spedytora!

Być może to właśnie oferta dla Ciebie? Zapoznaj się z nią i podejmij decyzję, czy chcesz wziąć udział w procesie rekrutacji.

Na początek sprawdź, co możemy Ci zaoferować:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (ponad 9000 zł brutto) oraz ciekawy system premiowy, o którym opowiemy Ci podczas rozmowy;
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie (najpierw umowa na okres próbny);
  • sprzęt służbowy (laptop, telefon);
  • po okresie wdrożeniowym możliwość pracy zdalnej w wybrane dni tygodnia;
  • praca w biurze w godzinach 8 – 16 lub 9 – 17;
  • pełną swobodę oraz samodzielność.

Twoje obowiązki:
  • monitorowanie procesu transportu;
  • utrzymywanie relacji z Klientami firmy oraz przewoźnikami;
  • przygotowywanie oraz administracja dokumentacji transportowej;
  • zapewnienie płynnej komunikacji pomiędzy Klientami i Przewoźnikami;
  • realizacja pilnych zleceń transportowych (samochody dostawcze) w międzynarodowym ruchu.

Najlepiej, abyś posiadał/a doświadczenie w pilnych zleceniach transportowych.

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pilnych transportach międzynarodowych na stanowisku Spedytor - wymagane;
  • znajomość języka angielskiego (jest mile widziana, nie jest konieczna);
  • wykształcenia średniego/ wyższego;
  • znajomości giełd transportowych Trans, Timo;
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami i Przewoźnikami, komunikatywność;
  • gotowości do bycia dyspozycyjnym do kontaktu telefonicznego poza godzinami pracy (tylko w pilnych przypadkach).

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie czekaj, wyślij swoje CV i rozwijaj się na stanowisku Spedytora!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.