Spedytor terminalowy - pracownik magazynu

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spedytor terminalowy ( pracownik magazynu)
Miejsce pracy: Terminal CARGO Warszawa ul. Wirażowa

Zakres Obowiązków:
- rozładunek / załadunek ręczny
- rozładunek / załadunek przy użyciu wózka paletowego ręcznego
- odbiór dokumentów od agenta handlingowego
- weryfikacja obsługiwanego towaru
- przygotowanie towaru do wysyłki
- sporządzanie raportu uszkodzeń
- przekazywanie dokumentacji między biurem a Terminalem CARGO ( jazda samochodem)

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych z egzaminem UDT
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- dyspozycyjność do pracy od 01.03.2019.
- uczciwość i rzetelność
- prawo jazdy

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Płaca miesięczna brutto 4300,00 pln
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.