Spedytor / Spedytorka w Transporcie Krajowym i Międzynarodowym

LUK MAZ

Pobiednik Mały k. Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w branży Transportowo – Spedycjno - Logistycznej. Wykonują oni swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją.

Jesteśmy polską firmą, która posiada duże doświadczenie w swojej dziedzinie.

Miejsce pracy: małopolskie / Pobiednik Mały

Opis stanowiska

  • Organizowanie, nadzór i bieżąca obsługa przewoźników
  • Optymalizacja kosztów realizacji zleceń
  • Dbałość o efektywne wykorzystanie własnego taboru
  • Kontakt z kierowcami oraz klientami
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami oraz pozyskiwanie zleceń spedycyjnych
  • Raportowanie działań

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży, w przypadku braku doświadczenia możliwość przyuczenia
  • Mile widziana znajomość jednego z podanych języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub angielskiego
  • Umiejętność planowania i optymalnego wykorzystania czasu pracy i jazdy kierowcy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Firma Transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca BPO / outsourcing, Praca Sprzedaż - Account Management