Spedytor morski/ Sea Freight Forwarder

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Jeden z liderów w spedycji morskiej, firma działająca na rynku od 28 lat poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Spedytor morski

Miejsce pracy: Plewiska k. Poznania

Opis stanowiska:
- organizacja wysyłek frachtu morskiego, a z czasem również lotniczego
- zapewnienie wysokich standardów obsługi przypisanych klientów
- aktywna współpraca z działami operacyjnymi i handlowymi firmy w celu zapewnienia jakościowej obsługi klienta
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze frachtu morskiego (spedycja, transport)
- samodzielność i dyscyplina w organizacji czasu pracy
- zorientowanie na wysoką jakość obsługi klienta
- komunikatywność
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

Oferujemy:
- pracę w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- szkolenia związane z usługami spedycji morskiej

* Jest to oferta pracy stałej.

Jeżeli powyższe stanowisko jest dla Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj!
Jeśli uznasz, że możesz komuś ofertę polecić - przekaż informację dalej.