Spedytor morski / Sea Freight Forwarder

FallWork Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Polska firma działająca w obszarze usług logistyczno-spedycyjnych, poszukuje charyzmatycznych i otwartych kandydatów na stanowisko:

Spedytor morski / Sea freight forwarder

Opis stanowiska:
• przyjmowanie i realizacja zleceń,
• zapewnienie jakościowej obsługi klientów krajowych i zagranicznych,
• wystawianie dokumentów, faktur oraz innych związanych z frachtami,
• koncentracja tylko na działaniach operacyjnych,
• kontakt z Działem Handlowym firmy,
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
• min. półroczne doświadczenie w obsłudze frachtów morskich – warunek konieczny,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
• wykształcenie min. średnie (wyższe kierunkowe w zakresie transportu/spedycji/logistyki - mile widziane),
• znajomość obsługi pakietu MS Office - szczególnie MS Excel,
• prawo jazdy kategorii B,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• orientacja na cel i determinacja.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• klarowną ścieżkę rozwoju i awansu,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
• samodzielność w działaniu,
• firma zapewnia kurs zawodowy FIATA

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.