Spedytor międzynarodowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wyszków, mazowieckie

Miejsce pracy: Wyszków

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub umowę B2B
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Przyjazna atmosfera w środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie min. rok na stanowisku: spedytor międzynarodowy
  • Komunikatywna znajomość języka
    angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Wysoka orientacja na klienta
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami firmy
  • Zakup i sprzedaż usług transportowych
  • Prowadzenie negocjacji z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy