Spedytor międzynarodowy

Logart

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Organizowanie transportów drogowych w relacjach krajowych i międzynarodowych

• Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami i podwykonawcami

• Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z klientami lub operatorami logistycznymi

• Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń transportowych

• Optymalizowanie kosztów spedycyjnych

• Dbanie o dobry wizerunek firmy w relacjach z klientami i dostawcami usług

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora

• Kreatywność i otwartość na szukanie nowych koncepcji i rozwiązań

• Znajomości branży TSL oraz doświadczenie w transportach FTL

• Bardzo dobra organizacji pracy i samodzielność w działaniu

• Umiejętności pracy pod presją czasu

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców