Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należałoby min:

  • organizacja transportów krajowych i międzynarodowych
  • nadzór nad realizacją zleceń transportowych
  • negocjacja stawek z klientami
  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • dbałość o wysoką jakość usług transportowych

Oferujemy:

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • prywatna opieka medyczna

Wymagania:

  • znajomość branży TSL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • sumienność i odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • kreatywność w rozwiązywaniu napotykanych problemów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

Osobę bez doświadczenia chętnie przeszkolimy.

Prezentacja firmy

Prodomus jest firmą transportową, dysponującą własnym taborem ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta