Spedytor Międzynarodowy

RPO Partners Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, znanej i stabilnej międzynarodowej organizacji regularnie otrzymującej nagrody dla jednego z najlepszych pracodawców w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy Warszawa/Kraków/Wrocław

Główne obowiązki:

Przyjmowanie i realizacja zleceń spedycyjnych,

Organizowanie przewozów międzynarodowych drogowych (głównie FTL),

Budowanie relacji z kontrahentami i przewoźnikami,

Weryfikacja dokumentów przewozowych,

Bieżące raportowanie w systemie oraz współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

Możliwość dołączenia do globalnej i bardzo innowacyjnej międzynarodowej organizacji,

Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki finansowe ,

Pakiet niezbędnych benefitów: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz hybrydowy model pracy,

Brak konieczności pozyskiwania nowych klientów czy zleceń na rzecz pełnego skupienia się na działaniach operacyjnych,

Dla osób zainteresowanych rozwojem w międzynarodowych strukturach perspektywa przejścia do pracy w zagranicznej centrali firmy.

Wymagania

2-4-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego,

Doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z przewoźnikami,

Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację stawianych celów,

Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Prezentacja firmy

RPO Partners to firma rekrutacyjna specjalizująca się w realizowaniu wym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców