Spedytor Międzynarodowy

HIGHWAY

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
- pozyskiwanie ładunków z giełd transportowych od wypracowanych klientów jak i nowych
- prowadzenie pojazdów oraz kontrolę dokumentacji podczas transportu
- koordynowanie pracy podległych kierowców
- w ramach dobrej organizacji własnej pracy, możliwa częściowa praca home office

Wymagania

- Minimalne doświadczenie w organizowaniu przewozów towarów po UE
- Umiejętność pozyskiwania ładunków w celu organizacji tras po Europie dla Własnej floty
- Znajomość obsługi giełd transportowych
- Własna baza klientów mile widziana, nie wymagana
- Komunikatywny język obcy ( Ang, Fr, Niem.)
- Odpowiedzialność
- Komunikatywność
- Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

Prezentacja firmy

Firama Transportowo - Spedycyjna posiadająca swoją flotę aut do 3... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców