Spedytor Międzynarodowy

Ared Trans

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Organizowanie i planowanie transportu dla własnego taboru busy z windą do 3,5 DMC;
- Przygotowywanie ofert, kalkulowanie cen;
- Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie relacji z klientami.
- Nadzór na przebiegiem realizacji zleceń;
- Miejsce pracy Warszawa Bemowo.

Wymagania

- Komunikatywny język obcy (Ang, Fr, Niem, Hiszp, Włos.)

- Odpowiedzialność

- Komunikatywność

- Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

- Nawet minimalne doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Pracę w młodym, sympatycznym zespole

- Wsparcie w zakresie merytorycznym.

- Elastyczne, zadaniowe godziny pracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja

- Niezbędne narzędzia Pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą Transportowo - Spedycyjna specjalizująca się w ekspresow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne