Spedytor Międzynarodowy

In Temporis Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Od: In Temporis Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

Aktualnie, dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pośrednictwo pomiędzy oferentami a klientami: organizacja wysyłki, zakup i sprzedaż ładunków, dobór transportu i przewoźnika.
  • Planowanie tras, ustalanie warunków transportu, dobór odpowiednich środków transportu, koordynacja pracy przewoźników i kierowców oraz koordynacja procesów transportowych.
  • Bezpośrednia współpraca z klientami i przewoźnikami: negocjowanie stawek, planowanie tras oraz warunków transportu.
  • Optymalizacja i zarządzanie kosztami transportu, kontrolowanie prawidłowości realizacji transportu (terminy, koszty, jakość usługi).
  • Kontrolowanie przesyłki w trakcie samego przewozu, sprawdzanie miejsca jej położenia i informowanie o ewentualnych problemach swojego zleceniodawcę.
  • Rozwiązywanie sporów/problemów z przewoźnikami lub klientami.
  • Obsługa giełd transportowych.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze spedycji, znajomość rynku usług. przewozowych oraz przepisów prawnych dotyczących transportu.
  • Umiejętności sprzedażowe.
  • Własny portfel kontrahentów i przewoźników.
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim.
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy.
  • Umiejętności analityczne niezbędne do optymalnego planowania i wyceniania usług.
  • Bardzo dobra znajomość międzynarodowego rynku transportowego.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie działającej na rynku europejskim.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Stabilne warunki pracy - umowę B2B i wynagrodzenie uzależnione w części od wyników pracy.
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Firma zabezpiecza narzędzia pracy: telefon, laptop, dostęp do giełd transportowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.