Spedytor Międzynarodowy

Mexem Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Mexem Sp. z o.o. Mexem Sp. z o.o. Mexem Sp. z o.o. Mexem Sp. z o.o.
MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w międzynarodowych i krajowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • organizacja przewozów w relacjach międzynarodowych
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
  • rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Nasze oczekiwania:

  • znajomość j. angielskiego lub j. hiszpańskiego lub j. włoskiego
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 5500,00 brutto + premia uzależniona od wyników pracy
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizowanych obowiązków
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu
  • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych
  • pakiety sportowe
  • ubezpieczenia grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.