Spedytor Międzynarodowy

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Dla naszego klienta stabilenj firmy specjalizującej się w świadczeniu  usług w zakresie sektora TSL poszukujemy osób zaintersowanych dalszym rozwojem kariery zawodowej.

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad zleceniami transportowymi i spedycyjnymi
  • Dbałość o relacje z klientami znajdującymi się w portfolio firmy
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach branżowych i szkoleniach
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w spedycji, szczególnie drogowej
  • Znajomość jednego z języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski lub francuski)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Nagrody finansowe za pomysły usprawnień
  • Ngrody roczne
  • Firmowy fundusz socjalny

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami chętnie przedstawimy szczegóły.

Nasz klient jest pracodawcą oferującym równe szanse, ceniącym różnorodne wartości w firmie.
Nie dyskryminuje ze względu na rasę, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, płeć, orientację seksualną, wiek, stan cywilny lub stan niepełnosprawności.

Devire Devire Devire Devire