Opis stanowiska pracy

  • planowanie
  • organizacja i nadzór nad procesami transportowymi taboru własnego i podwykonawców
  • pozyskiwanie zleceń transportowych dla taboru własnego i podwykonawców
  • obsługa klientów z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej floty w transporcie międzynarodowym
  • znajomość jednego z języków - angielski i/lub hiszpański i/lub francusku i/lub włoski i/lub niemiecki - w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy z zespołem kierowców i innych pracowników
  • biegła znajomość MS Office
  • znajomość czasu pracy kierowcy, obowiązujących norm, procedur i przepisów związanych z transportem krajowym i międzynarodowym
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, sumienność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • własna wypracowana baza Klientów - mile widziana

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z 13 letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym
  • umowa o prace
  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością wdrażania własnych pomysłów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągniętych wyników (podstawa + prowizje) bez górnej granicy zarobków
  • mozliwość pracy w godzinach: 8-16, 16-24, 24-8

kontakt: 501-314-113

Prezentacja firmy

MP-Trans działa na rynku transportowym od października 2004r. Siedziba f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne