Spedytor międzynarodowy

Coltrans

KLAUDYN k Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

COLTRANS Sp. z o.o.

Firma transportowa poszukuje spedytora z doświadczeniem lub osoby do przyuczenia pracy w spedycji

Miejsce pracy: KLAUDYN
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
*Organizowanie obsługi logistycznej oraz realizacja zleceń transportowych
*Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie partnerskich relacji i pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów transportowych
*Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji transportowej oraz inne prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją

Wymagania
*znajomość języka niemieckiego
* mile widziana j. angielskiego
*znajomość Outlook
*doświadczenie w branży transportowej
*mile widziana znajomość giełdy TRANS , TimoCOM
*pracujemy na systemie SPEED-- znajomość to dodatkowy plus

Oferujemy:
*Zatrudnienie na umowę o pracę + premię
*Pracę w prężnie działającym młodym środowisku
*Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
*Wynagrodzenie adekwatne do wyników
*pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Wymagania

Biegła znajomość niemieckiego lub angielskiego

mile widziane doświadczenie

Prezentacja firmy

FIRMA SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWA OD 25 LAT NA RYNKU

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców