Spedytor międzynarodowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

ZADANIA

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników
  • Praca na giełdach transportowych
  • Realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej)
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i Przewoźnikami
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora całopojazdowego
  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timcom, Transporeon, Trans.eu,
  • Doświadczenie w poszukiwaniu Klientów i Przewoźników
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki
  • Mile widziana znajomość programu SPEED oraz praktyczna znajomość MS Excel

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia grupowego
  • Karta rabatowa na paliwo (8gr na litrze)

Ag. zatr. nr 412
Oferta dot. pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials