Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Bieżąca i kompleksowa obsługa zleceń Klientów
• Budowa dobrych relacji z istniejącymi i potencjalnymi nowymi Klientami
• Planowanie i organizacja prac związanych z realizacją zleceń
• Pozyskiwanie nowych klientów oraz podwykonawców usług
• Koordynacja i monitorowanie procesu
• Rejestracja zleceń oraz prowadzenie i kontrola dokumentacji przewozowej

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie wraz z atrakcyjnym motywacyjnym wynagrodzeniem
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
• Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
• Szkolenia oraz imprezy integracyjne
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym otwartym i dynamicznym zespole
• Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

• Znajomość języka niemiecki na poziomie komunikatywnym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem!)
• Wiedzy i doświadczenia z zakresu transportu drogowego lub zdeterminowanie do jej szybkiego nabycia
•Organizacja, dyspozycyjność, gotowość do pracy 'na telefonie', komunikatywność oraz konsekwencja w dążeniu do celu
• Efektywne zarządzanie czasem i zasobami
• Obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel)
•Pozytywne nastawienie, pracowitość oraz otwartość

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców