Spedytor Międzynarodowy - transport drogowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, operatora logistycznego, specjalizującego się w transporcie międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy - transport drogowyMiejsce pracy: Warszawa
Szukamy osoby, która:
  • posiada praktyczne doświadczenie w organizacji transportu i spedycji zleceń międzynarodowych – minimum rok
  • zna język angielski w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • potrafi obsługiwać Pakiet Office (Microsoft Excel, Word, Outlook) i programy spedycyjne (TimoCom, Trans.eu, Ticontract)
  • wie, że potrafi podejmować szybko dobre decyzje
  • potrafi pracować pod presją czasu
  • szuka nowych wyzwań i nieszablonowych rozwiązań
  • jest zorganizowana i samodzielna w działaniu
  • chętnie wspiera zespół w codziennej pracy

Zakres obowiązków:
  • Organizacja samochodowych przewozów towarów na terenie Unii Europejskiej (głównie kraje zachodnie)
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • Pozyskiwanie przewoźników, praca na giełdzie spedycyjnej (Trans)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • Stała analiza i optymalizacja kosztów
  • Nadzór nad dokumentacją

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się organizacji
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opiekę medyczną, dofinansowanie ubezpieczenia grupowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.