Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy (m/k)

Miejsce pracy: Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:
- bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji transportu międzynarodowego (FTL/LTL),
- nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami i podwykonawcami,
- aktywny udział w rozwijaniu oferowanego zakresu usług zgodnie z potrzebami rynku,
- współpraca z innymi działami i oddziałami spółki w kraju i za granicą,
- przygotowywanie raportów dla klientów oraz zarządu spółki.

Wymagania:
- doświadczenie w organizacji transportu i spedycji - min. 2 lata,
- znajomość lokalnego rynku podwykonawców,
- komunikatywność i umiejętność zarządzania grupą podwykonawców,
- znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - warunek konieczny,
- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i programów spedycyjnych (TimoCom, Trans.eu, Ticontract),
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu,
- dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
- otwartość na ludzi i gotowość do pracy w zespole.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
- pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
- miejsce pracy: Sosnowiec.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy