Spedytor międzynarodowy (m/k)

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • planowanie drogowych przewozów zagranicznych,
  • kompleksowa obsługa klienta,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
  • nadzór nad realizacją zleconych przewozów,
  • dbałość o terminowość dostaw,
  • identyfikacja potrzeb klientów.

Wymagania:
  • biegła znajomość języka hiszpańskiego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie jako spedytor i predyspozycje do bycia liderem,
  • znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz lokalnego rynku przewoźników i klientów, mile widziana własna baza klientów,
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów - sobie oraz podległemu zespołowi,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy pod presją czasu,
  • wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
  • znajomość prawa transportowego- dodatkowy atut,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • laptop, telefon służbowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • profesjonalne szkolenia,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy