Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Spedytor Międzynarodowy FTL

Miejsce pracy: Warszawa, Marki, Piaseczno, Pruszków, Łomianki, Józefów, Nadarzyn, Legionowo, Jabłonna, Ząbki

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych

  • Zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów

  • Kontrola przebiegu proces transportowego

  • Rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas realizacji zleceń

  • Budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami

  • Utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług

  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego - B2
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia
  • Dobrej organizacji pracy własnej i trafnego określania priorytetów
  • Umiejętność pracy w młodym zespole
  • Zaangażowanie w działaniu i realizację powierzonych zadańUmiejętność pracy pod wpływem stresu i w dynamicznym środowisku
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Dodatkowe wynagrodzenie w formie prowizyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów

Numer referencyjny: SP/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.