Spedytor Międzynarodowy Całopojazdowy

ROHLIG SUUS Logistics SA

Sokołów k. Janek, mazowieckie

Miejsce pracy: Sokołów k. Janek
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:

  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,
  • Rozwój w obszarze silnie rozwojowego produktu,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Obowiązki:

  • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych,
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej,
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła obsługa programu EXCEL,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.