SPEDYTOR KRAJOWY - MIĘDZYNARODOWY

FAMAT SERWIS Sp. z o.o.

Grójec, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania :

- utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami firmy
- nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
- planowanie przewozów i ustalenie warunków transportu
- przygotowywanie dokumentów i wycena przetargów na usługi transportowe
- dbanie o wysoką jakość i terminowość wykonywanych usług transportowych
- kontrola kierowców z powierzonych zadań

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji.

Prezentacja firmy

FIRMA transportowa dysponująca własnymi samochodami. Specjalizują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne