Spedytor Krajowy/ Międzynarodowy

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz rozwijanie współpracy z przewoźnikami oraz partnerami biznesowymi
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych usług
  • współudział w realizacji celów oddziałowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku - warunek konieczny
  • znajomości rynku transportu krajowego i/lub międzynarodowego
  • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania trafnych decyzji
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności w działaniu oraz silnej orientacji na realizację celów oddziałowych
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej bazy klientów biznesowych/przewoźników

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie
  • system premiowy uzależniony od realizacji budżetu oddziałowego
  • pakiet powitalny i mentora ułatwiającego wdrożenie się
  • wsparcie wyspecjalizowanych działów w obsłudze dokumentacji, reklamacji, windykacji itp.,
  • indywidualną, sprecyzowaną i dostosowaną do oczekiwań ścieżkę kariery

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.