Spedytor Krajowy i Międzynarodowy Mysłowice

Comspect Trans

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Comspect-Trans poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku „Spedytor krajowy i międzynarodowy” w naszej siedzibie w Mysłowicach.

Czego oczekujemy od Ciebie?

• Zaangażowania i profesjonalnego podejścia do powierzanych zadań,

• Doświadczenia w Spedycji,

 • Pewności siebie, otwartości, umiejętności negocjacyjnych,

• Mile widziana znajomość języków obcych,

 • Bardzo dobrej obsługi komputera i pakietu MS Office,

 • Znajomość giełdy transportowej TRANS.EU,

• Własna baza klientów będzie dodatkowym atutem.

Jakie będą Twoje obowiązki?

• Organizacja transportu dla Twoich klientów i stała kontrola nad ich realizacją,

• Utrzymywanie kontaktu i dobrych relacji z klientami i podwykonawcami,

 • Aktywne poszukiwanie nowych klientów,

 Co możemy zaoferować?

 • Stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ( rok powstania 1989 ),

 • Praca w firmie o bardzo dobrej opinii na rynku ( 100% pozytywnych komentarzy na giełdzie trans.eu- status SUPER PŁATNIK ),

 • Umowa o pracę na pełny etat,

 • System szkoleń ,

• Atrakcyjne warunki finansowe, wysoka podstawa + prowizja zależna od Twoich wyników,

I co najważniejsze- pracę w miłej atmosferze z sympatycznymi ludźmi! : )

Nie czekaj, wyślij swoje CV.

Prezentacja firmy

Firma Comspect-Trans świadczy usługi z zakresu spedycji i transportu dro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców