Spedytor/ka w Łodzi- atrakcyjna stawka! - Zgierz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Zgierz, Polska, zagranica

Miejsce pracy: Zgierz, Polska

SPEDYTOR/KA

LOKALIZACJA: ŁÓDŹ

zadania na tym stanowisku to:
  • kontrola stanów magazynowych
  • planowanie i zarządzanie flotą pojazdów
  • kontakt z dostawcami i klientami oraz z kierowcami

W zamian otrzymasz:
  • Umowę o pracę na 2 zmiany
  • Wynagrodzenie ponad 5000zł brutto/msc
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji

Szukamy do Swojego zespołu Kandydata/tki z cechami:
  • Wykształcenie co najmniej  średnie  (mile widziane wyższe kierunkowe: transport, logistyka)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy