SPEDYTOR FRACHTU MORSKIEGO

Miejsce pracy: Gdynia
Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 437 oddziałów w 162 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.
Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp z o.o. Sp. k

Podstawowe zadania:

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji morskiej
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, partnerami i armatorami
  • Bieżąca obsługa klienta
  • Prowadzenie ewidencji zleceń w systemie operacyjnym
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej
  • Zapewnianie prawidłowości realizowanych operacji
  • Rozliczanie zleceń i kontrola należności

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji morskiej
  • Dobra, praktyczna znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego działania oraz reagowania na potrzeby klientów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjny system benefitów
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.