Spedytor / Dyspozytor Międzynarodowy

Torsten Linke Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Zarządzanie flotą samochodów
  • Dbanie o terminowe dostawy
  • Monitorowanie transportu
  • Organizowanie i planowanie transportów krajowych oraz międzynarodowych
  • Monitorowanie procesu dostawy towaru do klienta
  • Kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi
  • Kontakt z przewoźnikiem, kontrola obiegu dokumentów

Wymagania:

  • Dobra znajomość rynku TSL
  • Znajomość uregulowań przepisów obowiązujących w transporcie międzynarodowym
  • Doświadczenie min. 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Znajomości języków obcych (stopień komunikatywny w mowie i w piśmie)
  • Umiejętności współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Pracę w profesjonalnym młodym i ambitnym zespole

Prezentacja firmy

Prowadzimy międzynarodową działalność spedycyjną na terenie Unii Europej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa